Create by emdf.pl

Przychodnia Weterynaryjna "Wibrys" powstała w 2014 roku i pełni usługi w zakresie profilaktyki i leczenia zwierząt towarzyszących,gryzoni oraz ptaków a szczególnie gołębi.

Posiadamy szeroko rozbudowane zaplecze diagnostyczne - własne laboratorium wyposażone w urządzenia do badania krwi,moczu,kału,szybkich testów diagnostycznych a także pracownie USG i RTG,2 niezależne gabinety lekarskie,sale zabiegową,sale operacyjną,sale pooperacyjną oraz obszerną poczekalnie wraz z recepcją.

W skład zespołu wchodzi 5 lekarzy weterynarii oraz 3 techników weterynarii.
Do każdego pacjenta podchodzimy z troską  oraz dbamy aby wizyty były jak najmniej stresujące dla czworonożnych pacjentów i ich właścicieli.
Poprzez liczne kursy,szkolenia i konferencje stale podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy

 

Informacja o wpływie prowadzonej działalności na zdrowie ludzi oraz środowisko
Data: 19.01.2024


Przychodnia do diagnostyki zwierząt wykorzystuje m.in. urządzenie wytwarzające promieniowanie jonizujące - zdjęciowy aparat rentgenowski. Pracownia rentgenowska, w której to urządzenie jest stosowane, została uruchomiona na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki. Przychodnia kontroluje narażenie pracowników oraz osób postronnych w oparciu o środowiskową dozymetrię prowadzoną przez akredytowane laboratorium. Właściwie zabezpieczone ściany oraz stropy pracowni, przyjęte metody pracy, wdrożone procesy i procedury, jak również regularne odczyty dawek gwarantują, że działalność w warunkach narażenia na promieniowanie jonizujące prowadzona przez przychodnię nie ma  negatywnego wpływu na zdrowie ludzi oraz środowisko.